العربی   اردو   English   فارسی درباره ما     تماس با ما     اعضای موسسه
شنبه 4 اسفند 1397
تلگرام  اینستاگرام  آپارات  گوگل پلاس دین پژوهان  ایمیل دین پژوهان
کد : 16467      تاریخ : 1397/6/21 19:04:55      بخش : اخبار ادیان و مذاهب print

حضرت آیتالله سید محمدسعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف تصریح کردند: نسل جدید مسلمانان با هجمه حساب شده و برنامهریزی شدهای مواجهاند.

به گزارش خبرگزاری ابنا، این مرجع تقلید، 7تیر در دیدار با جمعی از معلمان استان ذیقار با تأکید بر اینکه مسئولان آموزش و پرورش باید مفاهیم فرهنگی را در دل و جان نسل جدید تحکیم بخشند، گفتند: عشق به وطن و دین و اعتقاداتی که دانشآموزان را از توطئه دشمنانی که در حال برنامهریزی برای نابودی مومنان و تخریب کشورهای اسلامی هستند، دور نگه میدارد از مفاهیمی است که باید نهادینه شود.

ایشان تصریح کردند: همگان باید کودکان و نوجوانان را با مبانی معرفتی زندگی آشنا کرده و آنها را با فرهنگ علم و دین اصیل و مستحکم آگاه سازند.

معظمله با بیان اینکه آگاه کردن نسلها با دین اصیل سبب میشود که از هلاکت دائمی نجات یابند، اظهار داشتند: جوامع غیراسلامی به بهانه فرهنگ و آزادی، در خلأ و گمراهی قرار دارند، لذا این مسئله را باید به نسل جدید بازگو کرد.

حضرت آیتالله حکیم در پایان تأکید کردند: نسل جدید با هجمه برنامهریزی شدهای مواجه شده و دشمنان میخواهند آینده آنان را با کاشت هوا و هوس شیطانی و دوری از دین و عقیده تباه کنند. در حالیکه دین مبین اسلام مردم را به اخلاق فاضل و اهتمام به والدین و خانواده و جامعه فرامی خواند.کلید واژه ها : حکیم تهاجم فرهنگی
 نظرات کاربران 
نام و نام خانوادگی لطفا نظرتان رو درباره این مطلب وارد نمایید*
پست الکترونیکی
لطفا عبارت بالا را وارد نمایید(سیستم نسبت به کوچک یا بزرگ بودن حساس نمی باشد)

مطالب مرتبط
تازه ترین مطالب
نشاني: قم، خیابان شهید فاطمی (دورشهر) بین کوچه 21 و 23 پلاک 317
تلفن: 37732049 ـ 025 -- 37835397-025
پست الکترونيک : info@dinpajoohan.com
نقل مطلب با ذکر منبع آزاد است
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دبیرخانه دین پژوهان کشور می باشد طراح : دریانت